Jan Mucha - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Fakt: Trzy kluby biją się o Muchę

Bodziach, źródło: Fakt - Wiadomość archiwalna

Według "Faktu", trzy kluby są poważnie zainteresowane pozyskaniem Jana Muchy. Słowacki bramkarz nową umowę powinien podpisać najpóźniej w połowie grudnia, czyli zaraz po zakończeniu rozgrywek ekstraklasy. Oferty z Panathinaikosu Ateny, Olympiakosu Pireus i CSKA Moskwa mają trafić jeszcze w tym tygodniu na biurko dyrektora sportowego Legii, Mirosława Trzeciaka.

Legia powinna zarobić na Musze pół miliona euro - tak bramkarz porozumiał się z klubem. Nie chce on bowiem odchodzić za darmo. To zdaniem "Faktu" zmniejsza szanse na transfer do Panathinaikosu, których chciałby podpisać z nim kontrakt od czerwca przyszłego roku. A wtedy Mucha mógłby odejść z Legii za darmo.

CSKA Moskwa pilnie poszukuje następcy Igora Akinfiejewa i poważnym kandydatem na zajęcie miejsca w bramce moskiewskiej drużyny jest właśnie "Muszkin".

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.