Odpowiedź kibiców Legii na obrażanie Deyny - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Poloniści z kompleksem Deyny

Woytek - Wiadomość archiwalna

Podczas niedzielnego spotkania Polonii Warszawa z Koroną Kielce fani gospodarzy wywiesili flagę z podobizną Kazimierza Deyny i napisem "Stop pijanym kierowcom". Poloniści zasugerowali tym samym, że "Kaka", który zginął 1 września 1989 roku w wypadku w San Diego w USA prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Wyjaśnienie ze strony ku pamięci Deyny oraz Wikipedii:

"Koroner w raporcie po sekcji zwłok stwierdził, że przyczyną śmierci były liczne obrażenia głowy, klatki piersiowej, a w ślad za nimi także i wewnętrzne. Zidentyfikowano go na podstawie prawa jazdy oraz okolicznościowego sygnetu, który otrzymał od prezydenta San Diego Sockers po zdobyciu kolejnego halowego tytułu mistrza Stanów Zjednoczonych. Najbardziej prawdopodobną przyczyną zdarzenia wydaje się zaśnięcie".

To nie pierwsza prowokacja kibiców z Konwiktorskiej z wykorzystaniem legendy Legii. W sierpniu 2003 roku, gdy Polonia rozgrywała na Łazienkowskiej w roli gospodarza, na trybunie Krytej pojawiło się płótno z wizerunkiem Kazimierza Deyny, gwiazdą Dawida i napisem "DEYNA POGARDA".

Jeżeli chcecie dowiedzieć się wszystkiego o Kazimierzu Deynie, zapraszamy na Deyna.info.Flaga "Stop pijanym kierowcom" - fot. wielkapolonia.pl/forum


W ten sam weekend legijna flaga Deyny obecna była w Turynie na meczu Juventusu z Interem - drughi.net


Poloniści na Krytej - fot. LegiaLive!

i nasz komentarz...:


fot. LegiaLive!
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.