REKLAMA

Dożywotnie zakazy za skandowanie "Jeszcze jeden"

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Klub Piłkarski Legia nie tylko wydaje zakazy klubowe, które zgodnie z regulaminem mogą obowiązywać maksymalnie przez dwa lata, ale również anuluje Karty Kibica osobom, które na meczu z Ruchem skandowały hasło "jeszcze jeden". Tak początkowo postąpiono tylko z gniazdowym. Teraz na Łazienkowskiej meldują się kolejne osoby, które nie otrzymały pisemnego potwierdzenia zakazu.

Dyrektor ds. bezpieczeństwa na stadionie Legii, Bogusław Błędowski pozwala zapoznać się z materiałem video, po czym informuje kibiców, że dopóki właścicielem Legii będzie ITI, nie będą oni mogli wejść na stadion przy Łazienkowskiej. Osoby takie nie otrzymują żadnego pisemnego zakazu. Z naszych informacji wynika, że w taki sposób ukarani zostaną wszyscy, których klub zidentyfikuje na nagraniach z monitoringu skandujących "Jeszcze jeden".

Klub nakłada również zakazy (czasowe) na kibiców skandujących "ITI sp..." na meczu z Polonią Warszawa. Od tych ostatnich przysługuje odwołanie do Komisji Ligi.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.