Wiosną Adrian Paluchowski będzie grał dla Piasta Gliwice - fot. Mishka
REKLAMA

Paluchowski od poniedziałku w Piaście

źródło: sportslaski.pl - Wiadomość archiwalna

Potwierdziły się informacje, które opublikowaliśmy rano. Napastnik Legii Warszawa Adrian Paluchowski został wypożyczony do Piasta Gliwice. Jak informuje serwis sportslaski.pl, "Paluch" dopełnił już większość formalności związanych z przenosinami do śląskiego zespołu. W swoim nowym klubie Paluchowski pojawi się w poniedziałek. Spędzi w nim najbliższe pół roku.
Do zakończenia transakcji brakuje tylko podpisu piłkarza na umowie. Wszystko ma zostać sfinalizowane w poniedziałek. "Dziś gościliśmy jego menadżera. Przywiózł wszelkie niezbędne dokumenty. Paluchowski został nam wypożyczony do końca sezonu" - informuje Grzegorz Muzia, rzecznik prasowy gliwickiego klubu.

W jesiennych meczach Legii "Paluch" zagrał 557 minut. W tym czasie zdobył dla "wojskowych" cztery gole. Jeszcze w trakcie rundy Jan Urban mówił, że Paluchowski powinien zostać wypożyczony. Podobnie uważała większość kibiców w naszej sondzie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.