W nadchodzący weekend ponownie dopingujemy nasze sekcje - fot. Piotr Galas
REKLAMA
REKLAMA

Zaczynamy akcję Pełna Hala!

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Przed nami bardzo ciekawy weekend dla fanów Legii. Każdy znajdzie coś dla siebie. W piątek na Białołęce rozegrany zostanie derbowy mecz w siatkówce - Legia zmierzy się w hali przy Strumykowej z AS-em Białołęka. W sobotę o 19 kolejny mecz zagrają nasi koszykarze, a na trybunach szykuje się po raz kolejny gorąca atmosfera. Nie mniej fanatycznie będzie w niedzielę na Torwarze II. Warszawscy fanatycy planują rozpocząć akcję "Pełna hala". Szczegóły poniżej.
Akcja "Pełna hala" ma być odpowiednikiem akcji "Pełny stadion", którą przed kilku laty na Łazienkowskiej z powodzeniem realizowali kibice. Na czym ona polega? To proste! Każdy z nas namawia jedną osobę, która nie zamierzała się wybrać na spotkanie Legii. Proste? No to do dzieła!

"Podobnie jak kiedyś na Żylecie, tak teraz w legijnych halach, jako grupa 'Warszawscy Fanatycy', czyli ludzie działający kibicowsko i mający wiele energii wylewanej na meczach, ogłaszamy akcję 'Pełna Hala'. Zapowiada się pierwszy gorący weekend od dawna , ponieważ oprócz sobotniego kosza, doping i fanatyczna atmosfera będzie panowała także w niedzielę na hokeju" - zachęca do wspierania sekcji prowadzący doping "Szczęściarz".

Już na poprzednich meczach tej zimy fani Legii pokazali, że mimo że klimat był zawsze przeciwko nam, na trybunach może być gorąco jak w tropikach ;) W ten weekend nie będzie wyjątku.

Najpierw w piątek o 19:45 nasi siatkarze zagrają przy Strumykowej z AS-em. Na piątkowy mecz naszych siatkarzy szczególna mobilizacja powinna nastąpić wśród legionistów z Tarchomina i Białołęki. Wstęp na mecz jest bezpłatny. Nie potrzeba również ochraniaczy na buty :)

W sobotę o 19 w hali przy Obrońców Tobruku 40 na Bemowie nasi koszykarze zagrają z Korsarzem Gdańsk. Bilety w cenie 5 złotych będzie można nabywać już od godziny 17:45 przy wejściu do hali. W związku ze sporym zainteresowaniem meczami kosza, przypominamy, że oprócz parkingu bezpośrednio przed halą, samochody można zostawiać na parkingu przy stadionie CWKS-u (również przy ul. Obrońców Tobruku - po drugiej stronie ulicy), zaledwie paręset metrów dalej. Od sobotniego meczu w młynie będą obowiązywać nowe reguły, które mają na celu podniesienie poziomu dopingu. "Obowiązkowo wszyscy w młynie stawiają się w białych koszulkach i szalikach Legii! Bez wyjątków! Do tej pory zdarzały się w młynie osoby, które były mało aktywne wokalnie. Teraz ma się to zmienić. Wobec pojawiających się nieprzychylnych komentarzy wobec młodzieży, która obecnie wypełnia halę, tym razem wszyscy - 'czy staruszek, czy małolat', udowadniamy 'napinaczom' jaką siłę wokalną stanowi dzisiejsza młodzież. Razem pokażmy wszystkim jak się bawi stoLica" - apeluje "Szczęściarz".

"Na deser, czyli zakończenie weekendu przenosimy się na 13:20 na Torwar II, gdzie nasi hokeiści zagrają bardzo ważny mecz, który może mieć duży wpływ na awans naszej drużyny do ekstraklasy. Dlatego także na to spotkanie mobilizujemy się w 100%" - zachęca do przyjścia na mecz Karol. Przypomnimy, że hokeiści zagrają w niedzielę z Polonią Bytom i będzie to pierwszy pojedynek naszej drużynie w 2010 roku w Warszawie. Wstęp na mecz kosztować będzie 10 złotych.

Zachęcamy do licznego przybycia na wszystkie trzy spotkania.

W weekend dopingujemy nasze sekcje:
15.01 (PT) g.19:45 siatka: AS Białołęka - Legia Warszawa [ul. Strumykowa 21]. Wstęp wolny
16.01 (SO) g.19:00 kosz: Legia Warszawa - Korsarz Gdańsk [ul. Obrońców Tobruku 40]. Wstęp 5 zł
17.01 (ND) g.13:20 hokej: Legia Warszawa - Polonia Bytom [ul. Łazienkowska 6a]. Wstęp 10 zł

Rozpoczynamy akcję "Pełna Hala". Dlatego nie zapomnijcie wziąć ze sobą znajomego/znajomej, by zapełnić legijne hale po brzegi.
W nadchodzący weekend ponownie dopingujemy nasze sekcje - fot. Piotr Galas
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.