CWKS Legia 2001 - fot. cwks2001.futbolowo.pl
REKLAMA
REKLAMA

Młodzież: Wygrany turniej CWKS 2001

Dudi i Raffi, źródło: cwks2001.futbolowo.pl - Wiadomość archiwalna

Bardzo udanie poczynają sobie orlicy z rocznika 2001 CWKS Legia. Podopieczni trenerów Świerczewskiego i Borowika pięć tygodni po triumfie w turnieju o puchar Burmistrza Woli zwyciężyli w halowym turnieju o puchar Burmistrza dzielnicy Ursus. Po zajęciu drugiego miejsca w grupie i wygranym z AP Żyrardów półfinale, w finale "Wojskowi" pokonali 1-0 gospodarzy turnieju.
Mimo tych pierwszych, małych sukcesów sztab szkoleniowy drużyny nie spoczywa na laurach. Trwa nabór uzupełniający do rocznika 2001 oraz nabór dla zawodników o rok młodszych. Rodzice chłopców chętnych do dołączenia do drużyny proszeni są o kontakt z trenerem pod nr tel. 600 485 742. Poszukiwane są również firmy, które pragnęłyby objąć drużynę swoim patronatem sponsorskim (kontakt pod tym samym numerem).

Relacja z turnieju o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursus (za stroną rocznika 2001):

W sobotnim turnieju wzięło udział osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. My zostaliśmy wylosowani do grupy B wraz z drużyną gospodarzy Ursusem I, Białymi Orłami oraz drużyną SEMP Ursynów. W grupie A zagrali: Ursus II, Gwardia Warszawa, Akademia Piłkarska Żyrardów oraz Akademia Ursus.

Pierwszy mecz z drużyną SEMP Ursynów wygraliśmy 4-2, następnie przegraliśmy 0-1 z drużyną Białych Orłów i ulegliśmy 0-2 gospodarzom, jednak dzięki bilansowi bramek zdołaliśmy zająć drugie miejsce w grupie (SEMP i Białe Orły wygrały również tylko po jednym spotkaniu) i awansowaliśmy do półfinału.

W meczu półfinałowym zmierzyliśmy się Akademią Piłkarską z Żyrardowa, która po dwóch zwycięstwach i remisie wygrała grupę A. Mecz był szybki, zacięty (przy stanie 1-0 rzut karny obronił Rafał Rojda), i zakończył się zwyciestwem legionistów 2-0. JESTEŚMY W FINALE!

W meczu finałowym zagraliśmy ponownie z drużyną Ursusa. Tym razem opromienieni zwycięstwem w półfinale zagraliśmy zdecydowanie lepiej niż w meczu grupowym i wygraliśmy mecz 1-0 oraz cały turniej!

W turnieju wystąpili:
Rafał Rojda - Norbert Duda, Wiktor Szelenbaum (1 gol), Sebastian Duczek (3 gole), Marek Bieda (1 gol), Paweł Kugel (1 gol), Przemysław Szostak (1 gol), Jakub Śliwa, Przemysław Hypki.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.