Oprawa Nieznanych Sprawców na meczu Polska - Rumunia na Legii - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Polska - Ukraina we wrześniu na nowym stadionie Legii

Bodziach, źródło: Rzeczpospolita / własne - Wiadomość archiwalna

We wrześniu tego roku reprezentacja Polski rozegra towarzyskie spotkanie z drugim gospodarzem Euro 2012, Ukrainą. Mecz rozegrany zostanie na stadionie Legii w Warszawie i będzie go mogło obejrzeć około 27 tysięcy kibiców. Po raz ostatni reprezentacja gościła na stadionie Wojska Polskiego im. marszałka Józefa Piłsudskiego w połowie listopada zeszłego roku, kiedy biało-czerwoni zagrali towarzysko z Rumunią.

Stadion Legii znajdował się wówczas w budowie i na trybunach mogło zasiąść zaledwie 5 tysięcy widzów. Po tym meczu najwięcej narzekań było na stan murawy Legii. We wrześniu stadion Legii wyglądać już będzie zupełnie inaczej. Do dyspozycji kibiców będą trzy obecnie budowane trybuny - wschodnia oraz południowa i północna. W budowie będzie jedynie obecna Kryta (zachodnia). W związku z tym mecz będzie mogło obejrzeć pięciokrotnie więcej fanów.

Na razie wiadomo, że mecz Polska - Ukraina zaplanowano na początek września.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.