Hokeistów Legii dopingowało w niedzielę 270 fanów - fot. Raffi

Hokej: Legia 3-7 HC GKS Katowice

Raffi - Wiadomość archiwalna

Hokeiści Legii po bardzo dobrej grze wczoraj, dziś wyraźnie przegrali z GKS-em Katowice. Goście już na początku drugiej tercji wyszli na trzybramkowe prowadzenie. GKS prowadził już 6-0, a w ostatniej akcji II tercji Floriańczyk strzelił na 1-6. W trzeciej tercji Legia strzeliła dwie bramki za sprawą Komorskiego i Grzegorza Rostkowskiego, choć mogła o wiele więcej. Nasz zespół dopingowało 270 fanów. Kolejny raz spotykamy się w środę o 18 na Bemowie na meczu koszykarzy - zapełniamy halę w 100%. Więcej informacji w dziale Hokej.