Udany debiut kick-boxerów Legii

Bardzo udanie zadebiutowali kick-boxerzy Legii Warszawa w zawodach, które w miniony weekend odbyły się w Kobyłce. W Mistrzostwach Polski Kick Light (nowo wprowadzona formuła walki) seniorów złoty medal w swojej kategorii wagowej wywalczył Tomasz Majewski (do 74 kg). W sumie medale zdobyło trzech legionistów. Dla SKT Legia to debiut w oficjalnych zawodach. W Mistrzostwach Polski Kick Light startowało 106 zawodników i 26 zawodniczek.

Brązowe medale wywalczyły dwie legionistki - Agata Szałańska (do 50 kg) i Małgorzata Wyszyńska (do 60 kg).

Kick Light przypomina dotychczasowy Light Contact, z dopuszczeniem kopnięć na udo.