fot. Bodziach
REKLAMA

Pamiątki: Większy wybór na wyspach Legii

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Cały czas rozszerza się oferta oficjalnego sklepu Legii. Ostatnio pisaliśmy o tym, że pamiątki produkowane przez klub z Łazienkowskiej dostępne będą m.in. w wybranych salonach Ruchu. Coraz więcej produktów dostępnych jest także na czterech wyspach Legii, w centrach handlowych. Można tam kupić więcej produktów, niż Legia oferuje choćby przez Internet.

Niestety, wśród asortymentu są również "wiślackie" pajace, które na początku sprzedaży wycofano, ale jak się okazuje tylko ze sklepu internetowego.

"Na całe szczęście jeszcze przed publikacją powyższego tekstu opisane w nim, kojarzące się z "białą gwiazdą", ubranko dla dzieci zostało zdjęte ze sklepu. Mamy nadzieję, że była to jedna z pierwszych dobrych decyzji nowej szefowej marketingu!" - pisaliśmy przy poprzednim przeglądzie sklepowego asortymentu. Wygląda na to, że w klubie wychodzą z założenia, że nic nie może się zmarnować. Produkt usunięto z internetowego sklepu, prawdopodobnie po to, by fani nie nabijali się z marketingowców i osoby odpowiedzialne za jego design. Dostępny jest natomiast w sklepach, do wyprzedania kolekcji. W starej cenie - 39,90 zł.

W ofercie klubu na "wyspach" znaleźć można także miski dla psów (i ew. innych czworonogów), których wycofanie jakiś czas temu chwaliliśmy. Tym razem klub zmienił wygląd miski (pozostał jedynie czarny herb) i tworzywo, z jakiego jest ono wykonane. Produkt dostępny jest tylko na "wyspach Legii" za 25 złotych.

Na wyspach dostępne są także nowe atrybuty dla najmłodszych. Dla niemowlaków przygotowano m.in. trzy rodzaje smoczków - po jednym z czarnym logo, herbem z 1957 roku i eLką w kółeczku.

Dla ciut starszych dzieciaków, w sprzedaży pojawiły się niewielkie i niezbyt skomplikowane puzzle - tworzące herb z 1957 roku i herb oficjalny (25 zł).

Klub przygotował się także na 14 lutego. Choć w sklepie internetowym dostępne są tylko kubki i "antystress serce", to na wyspach można kupić np. łańcuszek ze srebrnym serduszkiem i "trumienką" lub herbem "zielonym" za 19 złotych. Są też wisiorki w innym kształcie.

Legia od kilku tygodni oferuje także "zestaw małego kuchcika", czyli fartuch i dwie rękawice. O ile cena zestawu jest bardzo przystępna (19,90 zł), to liczbę odbiorców zapewne ogranicza czarny herb umieszczony na produktach kuchennych.

Nie brakuje jednak plusów - w sprzedaży pojawiło się sporo nowych gadżetów z herbem z 1957! Oprócz koszulek i bluz, także paski do spodni z eLką i "właściwym" herbem (wszystkie w cenie 39,90). Klub oferuje także skarpetki. Można je kupić z wybranym znakiem - eLką, herbem i "herbem" (po 12 zł para) lub z trójpaku za 29,90 zł (po jednej parze każdego rodzaju).

Największą niespodzianką jest pojawienie się w sprzedaży... szlafroków. Te na razie dostępne są tylko z czarnym logo. Sam szlafrok jest biały i kosztuje 99 złotych.

Pamiątki produkowane przez Legię sprzedawane są także w wybranych sklepach Americanos oraz sieci Go Sport.Pajace dostępne są nadal na wyspach Legii


Zestaw kuchcika oferowany przez klub za 19,90 zł - dostępny jest zarówno przez Internet, jak i w sklepach


Zestaw skarpetek. Każda para sprzedawana jest także osobno
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.