W sobotę w Węgrowie odbył się trzeci turniej legijnych fan-klubów - fot. LegiaLive!

Wyszogród najlepszy w turnieju FC Legii w Węgrowie

Bartek i Bodziach - Wiadomość archiwalna

W sobotę w Węgrowie rozegrano trzeci już turniej legijnych fan-klubów z udziałem 15 drużyn (samych FC było 19, bo niektóre ekipy wystawiły łączone składy). Na boisku najlepsi byli legioniści z Wyszogrodu, którzy w finale pokonali Rawę Mazowiecką 4-2. W spotkaniu o trzecie miejsce łączony skład z Chełmży i Brodnicy po rzutach karnych pokonał Squadron. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, a ponadto każda drużyna otrzymała po 20 butelek piwa Legion.
Grano po czterech zawodników w polu + bramkarz, a spotkania trwały po 10 minut. 15 drużyn (jedna nie dojechała) zostało podzielonych na cztery grupy. Z każdej z nich dwie najlepsze drużyny awansowały do 1/4 finału. Najlepszym strzelcem turnieju został "Kubek" z Rawy Mazowieckiej, a najlepszym bramkarzem "Zasłona" z FC z Wyszogrodu.

Sponsorami turnieju były firmy: MIMAR, Hurtownia Materiałów budowlanych Sigma, Hurtownia Elektryczna ALFA, firma Technik, M-Gas, ErGlass - wykonanie pamiątkowych statuetek. Kibicowski turniej wsparł również browar Legion - każda drużyna dostała po zgrzewce piwa, a najlepsi także zgrzewki napoju energetycznego Legion Energy Drink.