Wyburzono kontenery i ogrodzenie przy skrzyżowaniu ulic Łazienkowskiej i Czerniakowskiej - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Stadion: Wyburzone kontenery przy Czerniakowskiej

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Opady śniegu sprawiły, że na terenie budowy konieczne było odśnieżanie trybun. W okolicy stadionu znajdują się wysokie zaspy. Prace idą jednak pełną parą. W ostatnich dniach wyburzono kontenery, które znajdowały się u zbiegu ulic Łazienkowskiej i Czerniakowskiej - tam, gdzie przez kilkanaście ostatnich miesięcy znajdował się sklep kibiców Legii (przeniesiony obecnie na Torwar II) oraz siedziba SKLW. W tym miejscu wycięto już większość dotychczasowego ogrodzenia.

Fotoreportaż z budowy - 49 zdjęć Bodziacha

Przypomnijmy, że wcześniej sklep kibiców Legii mieścił się w miejscu dawnej wartowni, która została wyburzona już na początku budowy nowego stadionu. Resztka starych barierek, wokół terenu przy skrzyżowaniu Łazienkowskiej i Czerniakowskiej, pozostała już tylko od strony ulicy Czerniakowskiej, od strony sekcji strzeleckiej. Reszta terenu została ogrodzona jako teren budowy.

Na Łazienkowskiej nadal trwa montaż lamp oświetleniowych na kratownicach, które oświetlać będą boisko podczas pierwszego tegorocznego meczu Legii (6 marca z Odrą Wodzisław). Trwają także przygotowania do montażu pierwszych krzesełek. Do trybun przytwierdzane są kolejne szklane barierki.

W narożniku północno-zachodnim prowadzone są prace przy podstawie pod telebim. Natomiast na tyłach trybuny Krytej i przed wejściem głównym na stadion rozkopano kilkumetrowe doły.

Fotoreportaż z budowy - 49 zdjęć BodziachaOgrodzenie przy skrzyżowaniu Łazienkowskiej i Czerniakowskiej jest wycinane - fot. Bodziach


Widok na trybunę zachodnią od strony ulicy Myśliwieckiej - fot. Bodziach


Prace na tyłach trybuny wschodniej - fot. Bodziach


Wyburzono już baraki, które stały przy skrzyżowaniu Łazienkowskiej i Czerniakowskiej - fot. Bodziach

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.