W barwach UKS Łady zagrał Tomasz Sokołowski - fot. Raffi

Sparing: CWKS 1-2 UKS Łady

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w godzinach wieczornych na sztucznej murawie meczu towarzyskim CWKS Legia uległa 1-2 IV-ligowemu UKS Łady. Do przerwy mecz był wyrównany i bezbramkowy. w 49. minucie legioniści objęli po pięknym rajdzie Kwiatkowskiego prowadzenie, ale niedługo potem Mariusz Szymaniak wyrównał. Na 20 minut przed końcem goście wykorzystali okres przewagi i strzelili drugą bramkę, ustalając wynik meczu na 1-2.

Mimo porażki "Wojskowi" zaprezentowali się z całkiem dobrej strony w pojedynku z wyżej notowanym przeciwnikiem. Obie bramki to wynik nieporozumień i niefrasobliwości grającej w drugiej połowie w dość eksperymentalnym zestawieniu obrony. Po przerwie na boisko weszło w sumie 7 zawodników, w tym kilku testowanych. W drużynie gości oglądać mogliśmy Tomasza Sokołowskiego, który pokazał szeroki repertuar zwodów, strzałów i nienagannych technicznie prostopadłych podań.

W następną środę legioniści na sztucznej murawie w Zielonkach podejmą Victorię Sulejówek.

CWKS Legia 1-2 (0-0) UKS Łady
gol dla Legii: 49 min. Mateusz Kwiatkowski

Skład Legii: Śmigasiewicz (46' Białecki) - Gępczyński (46' Adamuszewski), Fornal (46' Wójcik), Guz, M. Jasiński (46' Polakowski) - Kwiatkowski, Lejdyn (46' Górecki), Filipiak - Wilczyński (46' gracz testowany - Ukraina), Czubak (46' Zielonka)