Grali przyjaciele

W bardzo ważnym meczu piłkarze Den Haag pokonali Willem II Tilburg 3-0. Dzięki tej wygranej "Bociany" awansowały na 15. miejsce w tabeli Eredivisie. Bramki dla Den Haag strzelali Van den Bergh dwie oraz Hulst. Spotkanie obejrzało 11 tysięcy widzów.

Po bardzo emocjonującym meczu Juventus wygrał z Genoą 3-2.

Prowadzenie objęli goście w 16. minucie za sprawą Rossiego. Wyrównał trzy minuty przed przerwą Amauri. Stara Dama wyszła na prowadzenie w 61 minucie po trafieniu Del Piero, ale już dwie minuty później było 2-2 - kiedy Rossi po raz drugi pokonał Buffona. Tym razem gol był wynikiem fatalnego błędu bramkarza Juve, który wypuścił piłkę z rąk. Wygraną gospodarzom zapewnił Del Piero, skutecznie egzekwując rzut karny w 78 minucie.