REKLAMA
REKLAMA

Konkurs: Spółdzielnia 2010!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

26 lutego ukazał się czwarty numer Magazynu Legioniści, w którym ogłosiliśmy konkurs "Spółdzielnia 2010!". Wystarczy jedynie poprawnie odpowiedzieć na pięć poniższych pytań, by stać się posiadaczem skrzynki mailowej w domenie @legionista.com lub @legionistka.com.

SPÓŁDZIELNA 2010
1. Kto zostanie mistrzem Polski?
2. Kto zagra w Lidze Europy (prawidłowa odpowiedź musi zawierać nazwy wszystkich drużyn, które na koniec sezonu 2009/2010 zajmą miejsca promowane grą w Lidze Europy)
3. Kto zdobędzie Puchar Polski?
4. Kto zostanie królem strzelców?
5. Kto spadnie z ligi? (prawidłowa odpowiedź musi zawierać nazwy wszystkich drużyn, które na koniec sezonu 2009/2010 zajmą miejsca spadkowe)

Na odpowiedzi czekamy do 15 marca 2010 r. pod adresem mailowym konkursy@legialive.pl. Osoby, które prawidłowo odpowiedzą na wszystkie pytania, zostaną posiadaczami skrzynek mailowych w domenie @legionista.com lub @legionistka.com. Rozwiązanie konkursu po zakończeniu rozgrywek sezonu 2009/2010.

Zachęcamy jednocześnie do lektury Magazynu "Legioniści", który możecie pobrać na swój dysk w wersji PDF lub przeczytać w formie interaktywnego e-booka. Serdecznie polecamy!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.