Ariel Borysiuk wczoraj wznowił treningi i będzie gotowy na mecz z Polonią Bytom - fot. LegiaLive!
REKLAMA
REKLAMA

Borysiuk już trenuje i będzie gotowy na Polonię

Bodziach, źródło: Futbol News - Wiadomość archiwalna

W składzie Legii na mecz z Odrą Wodzisław zabrakło Ariela Borysiuka. Pomocnik Legii pauzował z powodu urazu, jakiego doznał w meczu młodzieżowej reprezentacji Polski z Holandią. "Któryś z rywali nadepnął mi na nogę korkami. Miałem nadzieję, że wystąpię przeciwko Odrze. Rzeczywistość okazała się niestety inna. Gdy wyszedłem na trening kolano odmawiało posłuszeństwa, dlatego konieczna była przerwa" - mówi w rozmowie z Futbol News Borysiuk.

W niedzielnym meczu w składzie zastąpił go Marcin Smoliński. Jan Urban występ "Smoły" ocenił bardzo przeciętnie i w sobotę przeciwko Polonii Bytom raczej zagra Borysiuk. Tym bardziej, że zawodnik wznowił wczoraj treningi. "We wtorek już normalnie trenowałem. Wydaje mi się, że będę gotowy na mecz z zespołem z Bytomia. Ostateczna decyzja oczywiście będzie należała do trenera" - mówi.

Legia trenuje na sztucznym boisku, które parę miesięcy temu zostało oddane do użytku. Borysiuk zauważa, że stan muraw, na których drużyny ekstraklasy rozgrywają mecze ligowe jest zdecydowanie gorszy. "Trenujemy na bardzo dobrej murawie, a na ligę wychodzimy praktycznie na kartoflisko. Piłka skacze i dlatego są takie niedokładności. Musimy się jakoś z tym uporać i grać na swoim normalnym poziomie" - mówi i zapewnia, że wnioski z porażki z Odrą zostaną wyciągnięte i przeciwko Polonii nasz zespół zagra lepiej.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.