Jan Urban - fot. LegiaLive!
REKLAMA
REKLAMA

Urban po meczu z Polonią: Mieliśmy zagrać inaczej

Mishka - Wiadomość archiwalna

Jan Urban: Chciałem pogratulować zwycięstwa Polonii. Już przed meczem jak nie idzie, to nie idzie. Mieliśmy grać zupełnie inaczej, ale problemy żołądkowe miał Jakub Rzeźniczak i musieliśmy dokonać zmian. W pierwszej połowie widać było duży ślad po porażce z Odrą. Mieliśmy dużo głupich strat, mało ciekawych, wiążących akcji. Polonia grała ostrożnie, szukała szybkiego ataku i kontrataku, co jest jej mocną stroną.
W drugiej połowie zagraliśmy podobnie jak w Krakowie z Cracovią, gdzie tracimy bramkę i schodzi powietrze z drużyny. Zaczęliśmy grać to, co potrafimy, przyspieszyliśmy grę, zagraliśmy agresywnie, stwarzaliśmy sytuacje. Nie wykorzystaliśmy ich i kończymy mecz porażką. Na pewno widać, że stać nas na dużo lepszą grę. Mogą być jakieś konsekwencje po tej porażce, ale nie ja podejmuję decyzję. Na dzień dzisiejszy jestem trenem Legii i przygotowuję zespół na wtorkowy mecz Pucharu Polski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.