Prezes Legii Leszek Miklas - fot. Tomek Janus
REKLAMA
REKLAMA

Miklas: Myślałem o dymisji

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Wielkich zmian przy Łazienkowskiej ciąg dalszy. Wkrótce prezesem KP Legia Warszawa może przestać być Leszek Miklas. "Zawsze myślę o dymisji gdy pojawiają się słabsze wyniki drużyny. Doszliśmy jednak do wniosku, że trzeba przemodelować pracę pionu sportowego. W najbliższym czasie sam chcę mocno związać się z pracą tego pionu i mieć większy wpływ na jego funkcjonowanie. Na razie nie wiem czy to spowoduje, że przestanę być prezesem klubu" - przyznaje Leszek Miklas.

Prezes Legii podziękował także za pracę Janowi Urbanowi. "Dziękuję Jankowi za jego pobyt w Legii. Mam nadzieję, że będzie wspominał go dobrze. Jego praca przy Łazienkowskiej to doświadczenie, które było potrzebne i jemu, i nam. Janek wprowadził pewne zasady, które w Polsce nie były znane. W pierwszym roku dawało to rezultaty. Teraz przyszedł jednak kryzys. Nadal mamy jednak szansę na mistrzostwo Polski i trzeba było zmian. Doszliśmy do wniosku, że formuła się wyczerpała i stąd zmiany" - wyjaśnia Miklas.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.