REKLAMA
REKLAMA

Trzy porażki z rzędu

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Legii przegrali z Ruchem trzecie kolejne spotkanie. W każdym z nich rywale (kolejno Odra, Polonia Bytom i Ruch) byli lepsi o jedną bramkę i zwyciężali 1-0. To najgorsza seria piłkarzy naszego klubu od trzech lat. Wtedy pod wodzą Dariusza Wdowczyka Legia przegrała również trzy kolejne mecze, strzelając jedną i tracąc 7 bramek.
Fatalna seria z marca 2007 roku rozpoczęła się od wyjazdowej porażki 0-3 z GKS-em Bełchatów w Pucharze Ekstraklasy. Później Legię ograła Dyskobolia (0-1 przy Łazienkowskiej) oraz ponownie GKS w Bełchatowie, tym razem 3-1. Po tych trzech przegranych meczach legioniści wygrali dwa kolejne (oba z ŁKS-em).

Jeśli weźmiemy pod uwagę tylko spotkania ligowe, seria trzech porażek 0-1 z rzędu miała miejsce już za czasów Jana Urbana, w październiku 2007 r. Wówczas legioniści przegrali z Lechem, Odrą i Wisłą.

Czy i tym razem fatalna passa zostanie przerwana po trzech porażkach, przekonamy się w najbliższą sobotę, kiedy Legię czeka spotkanie ze Śląskiem.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.