Dickson Choto nie zagra przeciwko Ruchowi i Lechii - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Choto gotowy dopiero na Lecha

Bodziach, źródło: własne / Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Dickson Choto jest strzelcem jednej z trzech bramek zdobytych przez Legię wiosną w lidze. Było to pierwsze trafienie środkowego obrońcy od trzech lat. Choto w meczu ze Śląskiem przedwcześnie opuścił boisko - w 72. minucie zmienił go Pance Kumbev. Nie była to jednak zmiana taktyczna, a wynikająca z urazu obrońcy z Zimbabwe. Choto ma problemy z mięśniem dwugłowym i na pewno nie zagra dziś, a prawdopodobnie także w piątek z Lechią.

Wszystko wskazuje na to, że Stefan Białas będzie miał do dyspozycji Dicksona dopiero na mecz z Lechem w Poznaniu. Na wiosnę Dickson Choto zagrał tylko 186 minut. W meczu ze Śląskiem boisko opuścił z powodu kontuzji, a w Krakowie został wyrzucony z boiska już w 25. minucie po czerwonej kartce. W międzyczasie opuścił spotkania z Odrą i Polonią Bytom. Teraz ponownie zabraknie go w dwóch najbliższych meczach.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.