U-17 i U-18: 35 minut Pogonowskiego. Efir i Michalak kontuzjowani

Bodziach, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Pomocnik Młodej Legii, Mateusz Pogonowski wystąpił w kolejnym eliminacyjnym meczu reprezentacji Polski do lat 17. Polacy przegrali z Hiszpanią 0-2 i z trzema porażkami na koncie zajęli ostatnie miejsce w grupie czwartej, nie awansując do turnieju finałowego. Pogonowski wyszedł w podstawowym składzie i został zmieniony 5 minut przed przerwą.

Drugi z powołanych legionistów, Mateusz Romachów, nie wystąpił z uwagi na otrzymaną w pierwszym meczu turnieju czerwoną kartkę.

Dwaj legioniści nie pojadą na zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 18, która zmierzy się z rówieśnikami z Macedonii. Michała Efira i Cezarego Michalaka z wyjazdu wykluczyły kontuzje.