Legioniści na zawodach w Węgrowie zdobyli 12 medali

Kick-boxing: 12 medali na mistrzostwach Mazowsza w Węgrowie

W sobotę w Węgrowie odbyły się mistrzostwa Mazowsza w kick-boxingu. W zawodach miało wziąć udział kilkunastu zawodników Legii, jednak część z nich z powodu kontuzji nie mogła wystartować. Ostatecznie w turnieju wzięło udział 10 legionistów, którzy wywalczyli 12 medali!

W formule semi-contact (seniorzy) złoto wywalczyły Dominika Ziemnicka (do 50 kg), Rafał Banaszewski (do 57 kg) i Dawid Staśkiewicz (do 94 kg). Srebrny medal zdobyła Klara Kleczkowska (do 60 kg), a brązowy Joanna Radzięda (do 50 kg) i Fryderyk Mścisławski (do 69 kg).

W formule light-contact Legia zdobyła cztery medale. Złoto wywalczyli Agata Szałańska (do 50 kg) i Rafał Banaszewski (do 57 kg), a srebro Joanna Radzięda (do 50 kg) i Anna Nestorowicz (do 55 kg).

W kategorii juniorów wystartowała jedna zawodniczka Legii. Małgorzata Wyszyńska zdobyła dwa srebrne medale w kategorii wagowej do 60 kg - w formule light-contact i semi-contact.