REKLAMA
REKLAMA

Białas po spotkaniu z Walterem. Z Piastem bez Rybusa

Bodziach, źródło: futbolnews.pl - Wiadomość archiwalna

Wczoraj o godzinie 9:30 doszło do spotkania obecnego trenera Legii, Stefana Białasa z właścicielem klubu, Mariuszem Walterem. "Trochę się ono przeciągnęło, dlatego przesunęliśmy trening na godziny popołudniowe. Spotkanie dotyczyło ogólnych spraw związanych z klubem, bo cel się nie zmienił" - powiedział futbolnews.pl Białas. Wtorkowy trening zamiast o godzinie 11:30, rozpoczął się o 15.

W zajęciach nie brał udziału Maciej Rybus, który nie wystąpi w poniedziałek przeciwko Piastowi. "Rybus z Piastem na pewno nie zagra. Narzeka na piszczel, na bóle ścięgna Achillesa. Nie mam pojęcia kiedy będzie do mojej dyspozycji. Trudno powiedzieć jak prędko wyleczy urazy. To nie jedyne moje zmartwienie przed tym spotkaniem. W meczu z Piastem przecież nie zagra również Ariel Borysiuk, który będzie pauzował za kartki" - stwierdził Białas.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.