Leszek Miklas zapowiada zmiany w sprowadzaniu zawodników na Łazienkowską - fot. LegiaLive!
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy transfer przed zakończeniem sezonu?

Bodziach, źródło: Radio Dla Ciebie - Wiadomość archiwalna

Od dłuższego czasu mówi się o sporych zmianach w składzie Legii po zakończeniu obecnego sezonu. Nowy dyrektor generalny klubu, Leszek Miklas przyznaje, że bez względu na liczbę zawodników, którzy z klubu odejdą, Legia zostanie wzmocniona po jednym zawodniku w każdej formacji. "Co do kilku zawodników nie mamy pewności, czy zostaną w drużynie.
To zależy m.in. od tego jakie miejsce wywalczą sobie w drużynie i jakie miejsce wywalczą dla Legii. Mogę jednak obiecać, że bez względu na to, czy z tej drużyny odejdzie jeden zawodnik, dwóch, czy kilku, ta drużyna będzie wzmocniona. Chcemy sprowadzić przynajmniej po jednym zawodniku do poszczególnych formacji" - powiedział w rozmowie z Radiem Dla Ciebie Miklas.

Klub z Łazienkowskiej planuje także znacznie wcześniejsze dokonywanie zakupów niż dotychczas. Nie będzie więc czekania do końca okienka transferowego na nowych graczy. "Nie będziemy tego robić tak jak w latach ubiegłych - większość transferów przed zamknięciem się okna transferowego, ale będziemy chcieli systematycznie wprowadzać zawodników do zespołu. Nie wykluczam nawet, że będziemy mieli niespodziankę w postaci pierwszego transferu jeszcze przed zakończeniem obecnego sezonu. Nie mogę powiedzieć na jaką pozycję, ani jaki to będzie zawodnik, ale mam nadzieję, że będzie on na tyle atrakcyjny, że będzie można powiedzieć nie tylko o stadionie - o takim marzyłeś, ale również, że ta drużyna będzie taka by można było o niej powiedzieć - o takiej drużynie marzyłem" - powiedział RDC wiceprezes KP Legia.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.