W piątek Legia jeśli zagra na stadionie Polonii, to na pewno nie bez kibiców - fot. turi
REKLAMA

Gdzie z Piastem? Na pewno nie na Polonii bez kibiców

Bodziach, źródło: Przegląd Sportowy / własne - Wiadomość archiwalna

Nowy prezes Legii, Paweł Kosmala zapewnia, że w piątek Legia nie zagra na stadionie Polonii bez udziału kibiców. Nadal jednak nie wiadomo, gdzie odbędzie się spotkanie z Piastem Gliwice, bowiem na piątek na Torwar mogą dojechać kolejne trumny z ciałami ofiar katastrofy pod Smoleńskiej. Możliwe są trzy scenariusze:
przełożenie meczu na inny termin (mówi się o 4 maja, na kiedy zaplanowano rewanżowe spotkania 1/2 finału Pucharu Polski), rozegranie go na Łazienkowskiej bez udziału publiczności oraz przeniesienie na jeden z czterech stadionów.

Choć nie da się wykluczyć, że w piątek Legia zagra na Konwiktorskiej, to nie wchodzi w grę kolejny mecz na stadionie Polonii bez kibiców (nie wiadomo, czy zgodę na to wyrazi policja). Rozważane są także możliwości rozegrania meczu na stadionie Znicza Pruszków, Dolcanu Ząbki i Wisły Płock.

Ostateczna decyzja powinna zapaść dziś. Za spotkanie z Jagiellonią zwrot pieniędzy otrzymali jedynie posiadacze biletów. Karneciarze mogą jedynie liczyć na rekompensatę, w przypadku kupna abonamentu na kolejny sezon.

Jeśli w piątek Legia zagrałaby na swoim stadionie bez kibiców, prawdopodobnie postąpiono by podobnie - karneciarze mogliby wówczas liczyć na zniżkę w wysokości 2/17 wartości karnetu z obecnego sezonu przy zakupie abonamentu na sezon 2010/11. Do tej pory Legia nie rozpoczęła dystrybucji wejściówek na piątkowe spotkanie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.