REKLAMA

Fenerbahce chce Choto?

Woytek i Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Jak informują tureckie media na celowniku Fenerbahce Stambuł znalazł się stoper warszawskiej Legii Dickson Choto. Legionista ma być jednym z zagranicznych piłkarzy, którzy w przyszłym sezonie mają stanowić o sile tureckiej drużyny. "Dixi" jest więc uważnie obserwowany przez dyrektora sportowego Fenerbahce Aykuta Kocamana.

Kocaman planował przylot do Polski by osobiści przyjrzeć się Choto, którego ocenia jako silnego fizycznie zawodnika. Plany uległy jednak zmianie ze względu na kończący się sezon w Turcji. Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Fenerbahce przewodzi tabeli z jednym punktem przewagi nad Bursaspor. Turcy chcą usiąść z legionistą do rozmów po ostatnim meczu sezonu.

Choto jest związany z Legią umową do końca 2012 r. Zdaniem tureckich mediów przenosiny obrońcy Zimbabwe do Fenerbahce kosztowałyby ok. 3 milionów euro.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.