Marcin Mięciel - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Mięciel: Na 95% odejdę z Legii

Bodziach, źródło: Polska the Times - Wiadomość archiwalna

Jak już wcześniej informowaliśmy, wszystko wskazuje na to, że po sezonie Marcin Mięciel odejdzie z Legii. Działacze mówili co prawda, że na temat przedłużania kontraktów wygasających w czerwcu, będą rozmawiać dopiero po sezonie. "Miętowy" jednak już teraz wie, że Legia nie jest zainteresowana przedłużeniem umowy. "Nie będę ukrywał, że chciałbym zostać.
Niedawno rozmawiałem jednak na ten temat z działaczami i usłyszałem od nich, że raczej nie zaproponują mi przedłużenia kontraktu. Na dziś wygląda to tak, że na 95 procent odejdę z Legii" - powiedział Polsce napastnik Legii.

Zawodnik po zakończeniu kariery chciałby pracować przy Łazienkowskiej z młodzieżą. Wcześniej chce jeszcze przez rok lub dwa pograć w piłkę. Ten czas prawdopodobnie spędzi w Polsce, bo kluby naszej ligi złożyły mu oferty. "Za wcześnie jednak, by o tym mówić. Mogę tylko zapewnić kibiców, że nie są to kluby z miast szczególnie w Warszawie niepopularnych. Nie sądzę zresztą, aby akurat tam mnie chcieli" - mówi Marcin Mięciel.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.