Sebastian Szałachowski jeszcze nie podpisał nowego kontraktu - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Nie przedłużono jeszcze żadnego kontraktu

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Ośmiu zawodnikom Legii w czerwcu wygasają umowy. Choć do tej pory informowano, że na Łazienkowskiej na pewno zostaną Sebastian Szałachowski i Tomasz Kiełbowicz, na razie działacze Legii nie podpisali umowy z żadnym z zawodników. Doszło co prawda do wstępnych ustaleń w sprawie umowy dla Szałachowskiego, ale nie wiadomo czy wobec ostatnich słabych wyników kontrakt zostanie podpisany. Niepewna jest także sytuacja Kiełbowicza i Grzelaka.
Z Legii na pewno odejdą Wojciech Szala, Marcin Mięciel, Marcin Smoliński, Tomasz Jarzębowski i Jan Mucha - im kontrakty kończą się za miesiąc. Wiadomo, że nowych klubów mogą sobie szukać także piłkarze, którym na razie nie wygasają kontrakty, ale którzy nie łapią się do składu i prezentują się znacznie poniżej oczekiwań - Pance Kumbev, Marcin Komorowski, Piotr Giza, Miroslav Radović i Kostiantyn Machnowskij.

Z dotychczasowej kadry Maciej Skorża będzie miał do dyspozycji Inakiego Astiza, Jakuba Rzeźniczaka, Jakuba Wawrzyniaka, Macieja Iwańskiego, Macieja Rybusa, Ariela Borysiuka i Takesure Chinyamę. Nie wiadomo czy w klubie zostanie Dickson Choto, którego chce kupić Fenerbahce.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.