REKLAMA
REKLAMA

Legia zarobi na wyjeździe do USA

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Legioniści polecieli wczoraj na turniej Sisters Cities Cup do USA. Tego typu impreza ma być organizowana corocznie. "Tego rodzaju wydarzeniami budujemy markę Chicago jako usportowionego miasta" - wyjaśnia burmistrz Richard M. Daley. Były prezes Legii Leszek Miklas uważa, że Legia nie mogła odrzucić zaproszenia ze strony Fire.

"Wiele europejskich klubów przyjeżdża do USA na mecze towarzyskie. My też nie mogliśmy odmówić zaproszeniu ze strony Fire. Dzięki turniejowi chcemy zyskać nowych kibiców w USA "- twierdzi dyrektor generalny Legii Leszek Miklas.

Wiadomo, że klub z Łazienkowskiej nie płaci nic za wyjazd do Stanów Zjednoczonych. "Legia do tygodniowej podróży do USA nic nie dokłada, a nawet na niej zarobi" - dowiedziała się Gazeta Wyborcza w klubie z z Łazienkowskiej.

Legia poleciała do USA w kilkoma rezerwowymi zawodnikami. Tymczasem Crvena Zvezda i PSG przyjechały do Chicago w pełnych składach.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.