U-19: Gol Kucharczyka

Bodziach, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Michał Kucharczyk, który od nowego sezonu będzie występować w Legii (na razie na wypożyczeniu w Świcie NDM) zagrał 90 minut i strzelił jedyną bramkę w eliminacyjnym spotkaniu reprezentacji Polski do lat 19 z Niemcami. Polacy przegrali w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 1-4, a Kucharczyk w szóstej minucie wyprowadził Polaków na prowadzenie.
90 minut rozegrał inny legionista, Ariel Borysiuk.

Kolejny mecz Polacy zagrają w czwartek z Holandią.

Polska: 12. Paweł Socha - 2. Mateusz Szałek, 3. Michał Czekaj, 5. Marcin Kamiński, 4. Paweł Oleksy - 10. Adrian Błąd (61, 17. Mateusz Możdżeń), 7. Ariel Borysiuk, 6. Bartosz Salamon, 8. Rafał Figiel (46, 16. Mateusz Szczepaniak) - 9. Tomasz Hołota (76, 15. Patryk Podrygała), 11. Michał Kucharczyk.