LO: CWKS Legia 2-1 LKS Chlebnia

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Gracze CWKS nie zawiedli, pokonując 2-1 sąsiada w tabeli - LKS Chlebnia. Do przerwy legioniści przegrywali 0-1, ale w drugiej połowie przystąpili do zdecydowanego szturmu. Bramka długo nie chiała paść, ale w ostatnim kwadransie na listę strzelców wpisali się w końcu Adam Czubak i Karol Guz, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzył nie do obrony, dając Legii zwycięstwo.
Legioniści zagrali dziś bez kilku zawodników z podstawowego składu, m.in. zawieszonych za kartki Lejdyna i Gępczyńskiego. Mimo wszystko, po zaciętej pierwszej połowie, w której obie drużyny miały sporo okazji do zdobycia gola, w drugiej zdołali ostatecznie wykazać swoją wyższość. Gdyby byli jeszcze bardziej skuteczni, nie trzeba byłoby na to czekać do końcówki spotkania. Obecnie podopieczni Zbigniewa Walewskiego zajmują w tabeli szóstą lokatę, a w najbliższą sobotę o 17 zmierzą się na Obrońców Tobruku z wyprzedzającą ich bezpośrednio Ożarowianką.

CWKS Legia 2-1 (0-1) LKS Chlebnia
0-1 44 min. Marcin Fornalik
1-1 80 min. Adam Czubak
2-1 87 min. Karol Guz

CWKS Legia: Bielecki - Adamuszewski, Guz, Fornal, Filipiak - P. Piotrowski (46' Kwiatkowski), Brankiewicz, Winek, Polakowski (46' Karpiński) - Zielonka, Czubak (90' Pawlak)