REKLAMA

Legia anulowała 15 zakazów klubowych

Woytek, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

"Zarząd Legii Warszawa postanowił podczas piątkowego posiedzenia odnieść się do wniosku Kibiców zgłoszonego podczas spotkania, które odbyło się 26 maja 2010 roku i przeanalizował ponownie decyzje o anulowaniu Kart Kibica osobom, które dopuściły się na stadionie Legii zachowań naruszających zasady współżycia społecznego" - poinformowała Legia Warszawa.

"W przypadku 15 osób postanowiono przywrócić uprawnienia do wejścia na mecze, licząc jednocześnie, że Kibice ci w przyszłości nie dadzą swoją postawą podstaw do stosowania wobec nich tego typu sankcji. Jednej osobie z uwagi na prowadzoną przez nią uporczywą działalność przeciwko Legii Warszawa, utrzymano zakaz wstępu na stadion przy ul. Łazienkowskiej 3.

Zarząd Legii informuje również, że zakazem klubowym objętych jest na dzień 4 czerwca 2010 roku 21 osób. Wszystkie te zakazy orzeczone zostały w wyniku naruszenia regulaminu imprezy masowej oraz obowiązujących przepisów i przeszły procedurę określoną „Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych”."

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.