Po siedmiu latach Dickson Choto jest bliski odejścia z Legii - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Transfery: Odejdzie Choto, przyjdzie Manu

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

W najbliższych dniach na Łazienkowskiej powinno dojść do kolejnych ruchów transferowych. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami piłkarzem Legii ma zostać Portugalczyk Manu. Bliski pożegnania z Warszawą jest za to obrońca "wojskowych" Dickson Choto, który od dłuższego czasu prowadzi negocjacje z tureckim Fenerbahce Stambuł.W piątek informowaliśmy, że pomiędzy Legią a portugalskim klubem Maritimo Funchal pozostały do ustalenia tylko detale, by Manu przeniósł się do Polski. Portugalski "Jornal Record" donosi dziś, że 27-letni zawodnik piłkarzem "wojskowych" zostanie w najbliższy dniach. Prezes Maritimo Carlos Pereira pojedzie dziś do Porto, gdzie będzie dogadywał ostatnie sprawy związane z transferami swojego klubu. Maritimo przygotowania do nowego sezonu rozpoczyna 14 czerwca. Do końca tego tygodnia ma być więc zamknięta kadra zespołu. Pieniądze pozyskane za Manu mają być przeznaczone na pozyskanie nowych graczy.

Po siedmiu sezonach gry w Legii coraz bliższy przenosin do Turcji jest Dickson Choto. Władze Fenerbahce Stambuł uznały pozyskanie "Dixiego" za priorytetowe zadanie. Tureckie media donoszą, że obrońca "wojskowych" razem z węgierskim napastnikiem PSV Eindhoven Balázsem Dzsudzsákiem są najważniejszymi celami transferowymi dyrektora sportowego Fenerbahce Aykuta Kocamana.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.