REKLAMA
REKLAMA

Manu: Gram przede wszystkim dla drużyny

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Dziś przy Łazienkowskiej doszło do podpisania kontraktu z 28-letnim prawoskrzydłowym, Manu. "Gram przede wszystkim dla drużyny i cieszę się, gdy zdobywamy bramki. To, że ostatnio tych trafień nie miałem zbyt wiele, było spowodowane pozycją na skrzydle, byłem odpowiedzialny za dogrywanie partnerom. Ile miałem asyst, nie pamiętam, ale zaliczam ich więcej niż goli" - powiedział podczas prezentacji Portugalczyk.

Manu przyznał, że oferta Legii pojawiła się dwa miesiące temu, głównie za sprawą Marka Jóźwiaka. Oficjalnie nie wiadomo ile KP Legia zapłacił Maritimo za zawodnika. Umowa z warszawskim klubem obowiązywać będzie przez 3 lata.

W sezonie 2010/11 Portugalczyk będzie występował z numerem 9 na koszulce. Do tej pory ten numer należał do Bartłomieja Grzelaka. "Jeszcze nie wiem, z kim będę konkurował o miejsce w składzie. Ale mam nadzieję, że rywalizacja będzie, bo jest zawsze dobra i dla drużyny, i dla piłkarza" - powiedział nowy zawodnik Legii.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.