Czerwona niedziela na mundialu

Fumen - Wiadomość archiwalna

Abdelkader Ghezzal, Aleksandar Luković oraz Tim Cahill. Co łączy wspomnianą trójkę? Wszyscy trzej gracze musieli opuścić boisku z powodu ujrzenia czerwonej kartki. Pierwsi dwaj gracze schodzili z murawy na niespełna 20 minut przed końcem przy stanie 0-0. Wkrótce do siatki trafiali rywale Algierii oraz Serbii, dzięki czemu zapewnili sobie skromne zwycięstwo.
Inaczej było w sytuacji Australijczyka. Ten musiał powędrować do szatni w 58. minucie spotkania, kiedy to reprezentacja Niemiec prowadziła już 2-0. Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 4-0.