Jan Mucha jutro zagra przeciwko Paragwajowi - fot. Tomek Janus

Kolejna szansa Muchy

Tomek janus - Wiadomość archiwalna

Jutro o 13:30 reprezentacja Słowacji zagra na mistrzostwach świata z Paragwajem. Będzie to kolejna okazja dla bramkarza Legii Jana Muchy do zaprezentowania swoich umiejętności. Na mundialu, podobnie jak w polskiej ekstraklasie, wiele będzie zależało od "Muszkina". Jeżeli reprezentacja naszych południowych sąsiadów chce myśleć o wyjściu z grupy z Paragwajem musi wygrać. "Przede wszystkim musimy uważać na Roque Santa Cruza" – uważa Mucha.
W swoim debiucie na mundialu Słowacja była bliska wygranej, ale straciła gola w 93.minucie i z Nową Zelandią zremisowała 1-1. Tym razem ma być inaczej. "Widzieliśmy mecz Paragwaju z Włochami i wiemy, że to dobra drużyna. My też mamy jednak dobry zespół i razem z kolegami możemy osiągnąć dobry wynik. Jesteśmy mentalnie i fizycznie przygotowani na wygraną" – powiedział Mucha na przedmeczowej konferencji.

Tabela gupy F
1. Nowa Zelandia 1 1 1-1
2. Paragwaj 1 1 1-1
3. Słowacja 1 1 1-1
4. Włochy 1 1 1-1

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.