REKLAMA

Odbyło się spotkanie SKLW z klubem ws. zakazów

Bodziach, źródło: KP Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Przed trzema dniami doszło do spotkania Zarządu Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa z SKLW w sprawie osób objętych zakazami. 4 czerwca Legia anulowała 15 zakazów klubowych, a ponadto w ostatnich dniach zakazy wygasły sześciu kibicom i obecnie 15 osób posiada zakaz klubowy. Tymczasem Stowarzyszenie przedstawiło listę 53 osób, które zgłosiły się z informacją, że otrzymały zakaz wejścia na stadion.

"Po sprawdzeniu listy okazało się, że tylko 4 osoby (ponad 15 z listy klubu) odnotowane są w systemie biletowym jako niemogące nabyć biletów. Mogą być to osoby objęte zakazem sądowym, jednak w celu ustalenia przyczyn potrzebne są dodatkowe dane, które zostaną przedstawione Klubowi przez przedstawicieli SKLW.

Reszta osób z listy przedstawionej przez SKLW nie jest objęta żadnymi ograniczeniami co do nabywania biletów na mecze Legii" - poinformował z komunikacie Zarząd KP Legia.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.