REKLAMA

Trener Legii 93: Naszym celem jest mistrzostwo Polski

Bodziach, źródło: portel.pl - Wiadomość archiwalna

W niedzielę Młode Wilki 93 wygrały 3-1 w wyjazdowym spotkaniu 1/4 finału Mistrzostw Polski juniorów młodszych z Olimpią Elbląg. Rewanż zostanie rozegrany w czwartek o godzinie 14 na stadionie przy Blokowej. 11 minut przed końcem meczu zawodnik Olimpii, przy stanie 1-2 został wyrzucony z boiska. "Walczyliśmy i nie przynieśliśmy wstydu. Od momentu osłabienia było nam już bardzo ciężko walczyć o wyrównującą bramkę" - powiedział po meczu trener Olimpii 93, Grzegorz Kołacki.

Zimą w sparingu obu drużyn rozegranym w Warszawie Legia 93 wygrała znacznie wyżej, bo 6-0. Tym razem legioniści wygrali skromniej, ale zaliczka przed rewanżem w Warszawie wydaje się wystarczająca. "Byliśmy lepszym zespołem, ale Olimpia zaskoczyła nas ambicją i poziomem gry. Gospodarze bardzo dobrze wybijali nas z rytmu, mieli też swoje szanse. Naszym celem jest mistrzostwo Polski, Legia zawsze gra o mistrza" - powiedział asystent Krzysztofa Dębka w Młodych Wilkach 93, Radosław Kucharski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.