Ostatni raz reprezentacja Polski zagrała na naszym stadionie 14 listopada 2009 roku z Rumunią - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Reprezentacja nie zagra w tym roku na Legii

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Wszystko wskazuje na to, że reprezentacja Polski nie zagra w tym roku meczu na stadionie Legii. Początkowo mówiono, że przy Łazienkowskiej biało-czerwoni zagrają mecz na początku września, po otwarciu trzech trybun nowego stadionu Legii. Ostatecznie 4 września Polska zagra w Łodzi. W tym roku Polaków czekają jeszcze spotkania w Szczecinie, Krakowie i Poznaniu.

Najbliższe spotkanie reprezentacja rozegra 11 sierpnia na stadionie Pogoni, a jej rywalem będzie Kamerun. Mecz z Ukrainą odbędzie się na stadionie Widzewa. Trzy dni później Polacy zagrają na stadionie Wisły Kraków, ale rywal Polaków nie jest jeszcze znany. 17 listopada z okazji otwarcia stadionu obiektu w Poznaniu, Polacy prawdopodobnie zmierzą się z Rosją. Początkowo myślano, że w tym terminie uda się rozegrać spotkanie z Holandią, która w tym czasie zmierzy się jednak z Turkami.

Ostatni raz reprezentacja Polski zagrała na naszym stadionie 14 listopada 2009 roku z Rumunią.

Mecze reprezentacji Polski w 2010 roku:
11.08 Polska - Kamerun [Szczecin]
04.09 Polska - Ukraina [Łódź]
07.09 Polska - ? [Kraków]
17.11 Polska - Rosja [Poznań]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.