Maciej Gostomski zagrał w sparingu w barwach Arki - fot. LegiaLive!

Gostomski zagrał w sparingu Arki

Maciej Gostomski od paru dni przebywa na testach w Arce Gdynia. Dziś bramkarz Legii wystąpił w sparingowym meczu Arki z III-ligowym Lechem Rypin, który gdynianie wygrali 3-0. Gostomski, któremu uważnie przyglądał się sztab szkoleniowy Arki, bronił przez pełne 90 minut. Joel Tshibamba, którym zainteresowana jest Legia, całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.
Wkrótce powinna zapaść decyzja odnośnie transferu Gostomskiego i Tshibamby.

Legia w przerwie letniej zamierza sprzedać oprócz Gostomskiego także Wojciecha Skabę. Na razie nie udało się znaleźć nowego klubu dla golkipera, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Polonii Bytom.