Trwa wyburzanie trybuny Krytej - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Stadion: Wyburzanie Krytej

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Na Łazienkowskiej trwa rozbiórka trybuny Krytej. Prace prowadzone są głównie od strony boiska. Gruz natomiast przewożony jest ciężarówkami na część wydzielonego terenu na boisku bocznym. Trwa także demontaż dachu nad dotychczasową Krytą. Wewnątrz trybuny północnej poszczególne pomieszczenia są wykańczane.

Fotoreportaż z budowy - 54 zdjęcia Bodziacha

Piątek był ostatnim dniem prac przy trzech trybunach i z tego powodu, trwały na nich ostatnie prace, głównie porządkowe.

Po parokrotnym demontowaniu i ponownym montowaniu krzesełek na stadionie, te zostały już osadzone, tak jak będą wyglądać w dniu otwarcia stadionu, 7 sierpnia. Wokół poszczególnych liter, tworzących napis "Legia" z białych krzesełek na trybunie wschodniej, znajdują się czarne siedziska, dzięki czemu napis będzie się lepiej prezentował z innych trybun.

Za obiema bramkami, około metr przed trybunami północną i południową, wbito kilkumetrowe słupy, do których przymocowano specjalną siatkę. Ta ma zapobiec przedostawaniu się piłek z boiska na sektory zajmowane przez kibiców.

Fotoreportaż z budowy - 54 zdjęcia BodziachaGruz z trybuny Krytej na jednym z bocznych boisk - fot. Bodziach

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.