Stadion Legii będzie mogło zwiedzić 180 osób w jeden weekend - fot. Bodziach
REKLAMA

W weekendy możliwe zwiedzanie stadionu Legii

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Od najbliższego weekendu będzie istniała możliwość zwiedzania nowego stadionu Legii przy Łazienkowskiej. Fundacja Centrum Europy przy współpracy z Klubem Miłośników Komunikacji Miejskiej i KP Legia Warszawa organizuje specjalne wycieczki zabytkowymi autobusami, których zwieńczeniem będzie możliwość zwiedzania obiektu przy Łazienkowskiej przed jego oficjalną inauguracją.
Na stadionie będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Zabytkowe autobusy, tzw. ogórki, swoją trasę rozpoczynać będą na Placu Teatralnym. W stronę stadionu Legii ruszać będą w soboty o godzinie 16 i 17 oraz w niedziele o 11 i 13. Udział w wycieczkach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. W jednej wycieczce będzie mogło uczestniczyć tylko 45 osób. Miejsc na zwiedzanie stadionu w najbliższy weekend już nie ma.

Więcej informacji o akcji oraz rezerwacja miejsc możliwe są na stronie www.centrumeuropy.org.

Oficjalne otwarcie trzech trybun nowego stadionu nastąpi 7 sierpnia. Tego dnia na godzinę 17 zaplanowano rozegranie towarzyskiego meczu z Arsenalem Londyn.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.