Turcy nadal chcą kupić Dicksona Choto - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Fenerbahce nadal walczy o Choto

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Powraca sprawa transferu Dicksona Choto do tureckiego Fenerbahce Stambuł. Choć Marek Jóźwiak zapewniał, że nie ma nawet oficjalnego zapytania o defensora Legii, to media nad Bosforem informują, że negocjacje z zawodnikiem i polskim klubem są bliskie zakończenia. Dyrektor sportowy Fenerbahce Aykut Kocaman już wkrótce ma sfinalizować przenosiny "Dixiego" do Turcji

Jak informują serwisy ajansspor.com i takvim.com.tr Kocaman jest bliski pomyślnego zakończenia długo oczekiwanego transferu. Tym razem tureckie wiadomości wydają się być bardziej wiarygodne, gdyż wczoraj na testach w Legii pojawił się serbski obrońca Danijel Mihajlović, który może być ewentualnym następcą "Dixiego".

Wcześniej tureckie media spekulowały, że na transferze Choto Legia ma zarobić ok. 2,5-3 milionów euro. Obrońca z Zimbabwe ma podpisaną umowę z "wojskowymi" do 2012 r.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.