REKLAMA
REKLAMA

Pismo radnych Warszawy do prezesa Kosmali

Redakcja - Wiadomość archiwalna

7 sierpnia na Łazienkowskiej rozegrane zostanie spotkanie z Arsenalem Londyn z okazji otwarcia trzech trybun nowego stadionu. Do prezesa KP Legia, Pawła Kosmali wysłane zostało pismo podpisane przez radnych m.st. Warszawy oraz posłów na Sejm RP, w którym władze klubu proszone są o umożliwienie wpuszczenia na stadion wszystkich kibiców. Także tych, na których wcześniej nałożono wewnętrzne zakazy.

Treść pisma:

"Szanowny Panie Prezesie
Piłkarski Klub Legia Warszawa już 7 sierpnia rozegra towarzyski mecz z drużyną Arsenalu Londyn. Jak wiadomo, spotkanie to będzie inauguracją nowego stadionu stołecznej drużyny. Stadionu na miarę najnowocześniejszych obiektów sportowych Europy. Władze m.st. Warszawy dołożyły wszelkich starań, aby stadion ten był nowoczesny, bezpieczny i wielofunkcyjny. Otwarcie, będzie świętem wszystkich warszawiaków i na pewno zapisze się w historii stołecznego klubu.

Tym samym pragniemy zwrócić się do władz KP Legia Warszawa z apelem o umożliwienie uczestniczenia w tym święcie wszystkim chętnym kibicom, również tym, którzy na skutek popełnionych wcześniej wykroczeń zostali obciążeni zakazami klubowymi.

Pragnęlibyśmy, żeby do tego meczu wygasły echa toczonego sporu i bezpowrotnie zaginęły animozje i nieporozumienia. Niech nowy stadion będzie miejscem spotkań wszystkich warszawiaków.

Z wyrazami szacunku
Małgorzata Kidawa-Błońska, Poseł na Sejm RP
Andrzej Halicki, Poseł na Sejm RP
Ewa Malinowska-Grupińska, Przewodnicząca Rady m.st. Warszawy
Marcin Kierwiński, Przewodniczący klubu PO RP w Radzie m.st. Warszawy
Piotr Kalbarczyk, Radny m.st. WarszawyREKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.