Pance Kumbev i Wojciech Skaba na razie trenują indywidualnie - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Kumbev i Skaba liczą na znalezienie nowego klubu

Bodziach, źródło: sports.pl - Wiadomość archiwalna

Informowaliśmy, że Pance Kumbev i Wojciech Skaba w piątek po południu trenowali indywidualnie na bocznym boisku przy Łazienkowskiej. Obaj wcześniej spotkali się z dyrektorem ds. rozwoju sportowego Markiem Jóźwiakiem. Oficjalnie usłyszeli, że nie będzie dla nich miejsca w pierwszym zespole i mogą szukać sobie nowych pracodawców.

"Najpierw będę ćwiczył indywidualnie, a później chyba z zespołem występującym w Młodej Ekstraklasie. Mam nadzieję, że jak najszybciej znajdę sobie nową drużynę - powiedział Skaba. Najpierw chciała go pozyskać Polonia Bytom, ale klubu nie stać na wykupienie zawodnika z Legii za około 400 tys. złotych. Później mówiło się o transferze do Górnika Zabrze, ale beniaminek ekstraklasy zdecydował się na Adama Stachowiaka, który zastąpił w Odrze Wodzisław właśnie Skabę, odchodzącego trzy lata temu do Legii.

Kumbev na razie nie ma ofert i jeśli takich nie otrzyma, najbliższy sezon spędzi w drugim zespole Legii. "Myślę, że to się zmieni. Takie jest życie, trzeba szukać miejsca gdzieś indziej. W ostateczności zostanę w drugiej drużynie, bo przecież mam ważny kontrakt jeszcze przez rok" - mówi dla PS Kumbev.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.