Marcin Mięciel ma wprowadzić ŁKS do ekstraklasy - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Mięciel ma wprowadzić ŁKS do ekstraklasy

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Marcin Mięciel wczoraj został oficjalnie zaprezentowany jako zawodnik I-ligowego ŁKS-u. "Miętowy", którego kontrakt z Legią wygasł wraz z końcem czerwca miał kilka propozycji, w tym z beniaminka I ligi, Ruchu Radzionków. Mięciel już dwa miesiące temu otrzymał propozycję gry w Łódzkim Klubie Sportowym i w najbliższym sezonie ma pomóc ŁKS-owi w powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej.

"Już ponad dwa miesiące temu zaproponowałem Marcinowi grę w naszej drużynie. Obserwowałem go w siedmiu spotkaniach ubiegłego sezonu, kiedy komentowałem mecze Legii w Canal+. Jestem pewny, że to zawodnik, który wprowadzi nas do ekstraklasy" - zdradza Tomasz Wieszczycki, odpowiedzialny za sprawy sportowe w ŁKS-ie.

"Mogłem występować w Ruchu Radzionków, ale ostatecznie zdecydowałem się przyjąć ofertę ŁKS-u. Co przeważyło? Moja żona jest łodzianką, a przed laty na moim ślubie byli kibice ŁKS-u" - mówi Mięciel, który związał się ze swoim byłym klubem na rok, z opcją przedłużenia umowy o kolejnych 12 miesięcy. "Pozyskanie Marcina to także sygnał, że jesteśmy klubem stabilnym finansowo" - mówi Wieszczycki.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.