Młoda Legia zremisowała dziś z Jeziorakiem w Bartoszycach 1-1

Sparing: Jeziorak Iława 1-1 Młoda Legia

Ma(L)ina - Wiadomość archiwalna

W rozegranym dziś w Bartoszycach sparingu piłkarze Młodej Legii zremisowali z II-ligowym Jeziorakiem Iława 1-1 (0-0). Bramkę dla Legii zdobył w 52. minucie Kacper Starek. Wyrównał 7 minut później Tomasz Zakierski, który pokonał Konrada Jałochę.

Fotoreportaż z meczu - 30 zdjęć

Fotoreportaż z meczu - 25 zdjęć

Spotkanie lepiej rozpoczęli legioniści. Po kilkunastu minutach gra się wyrównała. Po przerwie trener Banasik dokonał licznych zmian w drużynie i w taktyce. Na placu gry pojawiła się zupełnie inna jedenastka i wkrótce doczekaliśmy się bramek. Legioniści zaczęli śmielej atakować bramkę rywala. W 52 min., po błędzie bramkarza Jezioraka, bramkę zdobył Kacper Starek.

Po zdobyciu bramki gra się zaostrzyła. W 60. minucie gola, po stałym fragmencie gry, zdobył Tomasz Zakierski, który pokonał Konrada Jałochę. Mecz mógł się skończyć lepszym wynikiem dla naszej drużyny, gdyby sędzia odgwizdał dwa ewidentne rzuty karne dla Młodej Legii. A tak pojedynek zakończył się remisem. Po meczu o mało nie doszło do bójki pomiędzy zawodnikami, po tym jak jeden z piłkarzy Jezioraka ruszył z rękami do Augustyniaka. Sytuację musiał uspokoić masażysta Legii. W spotkaniu zagrało czterech testowanych przez warszawski zespół zawodników - Oleksy, Puton, Matić i Piekarski.

Kolejny sparing Młoda Legia rozegra w czwartek. O godzinie 17 legioniści zmierzą się ze Stomilem Olsztyn.

Jeziorak Iława 1-1 (0-0) Młoda Legia
0-1 52 min. Kacper Starek
1-1 59 min. Tomasz Zakierski

Jeriorak: Imianowski, Zakierski, Czupryna, Rzeźnikiewicz, Kowalski, Zubrzycki, Frączek, Rybkiewicz, Sedlewski, Kuciński, Sobociński. Zagrali także: Leśniewski, Kula, Romanowski, Korzeniewski, Kuśnierz, Piceluk, Safarjan, Klein.

Młoda Legia: Osuch (46. Jałocha) – Lisowski (46. Bochenek), Michalak (46. Augustyniak), Lisiecki (46. Cichocki), Wysocki (46. Oleksy) – Wolski (46. Karniszewski, 70. Puton), Furman (30. Łukasik, 65. Duda), Banasiak (30. Kopczyński, 65. Piekarski), Matić (46. Starek) - Rosłoń (46. Rozwandowicz), Efir (46. Broniszewski, 65. Tietz)