REKLAMA
REKLAMA

Klub zdejmuje zakazy!

Woytek, źródło: Legia Warszawa/własne - Wiadomość archiwalna

Im bliżej otwarcia nowego stadionu, tym większe ustępstwa w stosunku do kibiców wykonuje KP Legia Warszawa. W dniu dzisiejszym zarząd klubu podjął decyzję o anulowaniu wszystkich obowiązujących zakazów klubowych, za wyjątkiem jednego. Już w maju Legia powróciła do jedynego akceptowanego przez kibiców herbu. Klub zaakceptował również propozycję SKLW dotyczącą programu lojalnościowego, który umożliwi obniżenie ceny biletów jednorazowych na mecze I kategorii.

"Zarząd Klubu podaje dla porządku, że:

1. W dniu 5 maja 2010 przywrócony został, jako oficjalny, herb z 1957 roku.

2. W dniu 6 czerwca 2010 aktywowane zostały ponownie karty kibica (dotyczy to w sumie 15 osób), zablokowane wcześniej bez formalnego zastosowania wobec tych osób zakazu klubowego. Osoby te mogą bez przeszkód nabywać karnety bądź bilety na mecze rozgrywane w nowym sezonie rozgrywkowym.

3. Jeszcze w ubiegłym roku zostały uzgodnione z przedstawicielami SKLW pełne teksty Porozumień w sprawie:
- warunków i zasad przygotowywania i organizowania kibicowskich opraw meczowych w czasie meczów u siebie z udziałem Drużyn Klubu
- warunków i zasad udziału zorganizowanych grup kibiców Legii Warszawa w meczach wyjazdowych Drużyn Klubu.
Oba te dokumenty mogą być w każdym momencie podpisane.

4. W czerwcu 2010 r wznowione zostały rozmowy mające na celu zakończenie protestu grup kibiców reprezentowanych przez SKLW

5. Jedynym - od początku rozmów - wymogiem, jaki Klub stawia przed grupami kibiców reprezentowanymi przez SKLW jest przestrzeganie przepisów opisanych w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych, przepisów ogólnie obowiązującego prawa, przepisów regulaminu stadionowego, przestrzeganie odpowiedniej kultury zorganizowanego dopingu i zaprzestanie działań szkodzących ekonomicznemu interesowi Klubu."

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.