Srda Kneżević z opatrunkiem na głowie - fot. Mishka

Niegroźny uraz Kneżevicia, Vrdoljak przemęczony

Mishka - Wiadomość archiwalna

W 30. minucie sparingowego meczu z ŁKS-em w starciu z Marcinem Mięcielem ucierpiał Srdja Kneżević. Serb długo nie podnosił się z boiska, a potem był opatrywany za linią boczną. "Wydaje się, że nic poważnego się nie stało, chociaż nie chcieliśmy ryzykować jego dalszej gry. Kneżević ma rozciętą skórę. Doktor Machowski zszyje ranę i zrobi dodatkowe badania, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok., ale nie wygląda to szczególnie groźnie" - uspokajał po meczu trener Maciej Skorża.

Tymczasem z powodu urazów w piątek nie pojawiło się na boisku kilku innych graczy. Z trybun spotkanie obserwował m.in. Maciej Rybus. "Maciej ma problemy z plecami już od jakiegoś czasu. Po sparingu z Ruchem Wysokie Maz. w ubiegłym tygodniu ta kontuzja ponownie się uaktywniła i uniemożliwiła mu grę" - powiedział Skorża.

Na przemęczenie narzeka nowy nabytek Legii, Ivica Vrdoljak: "Ivica po okresie ciężkich treningów dostał trochę odpoczynku. Chcemy, żeby był gotowy na mecz z Bordeaux. Jest to sprawa trochę przemęczeniowa i nie chcemy ryzykować kontuzji" - stwierdził trener Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.