REKLAMA
REKLAMA

Przeniesienie tymczasowych punktów wyrabiania KK z Targówka i Woli

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Dwa z trzech tymczasowych punktów wyrabiania kart kibica zostały wczoraj przeniesione na Łazienkowską. Ma to zapobiec kolejkom przy wyrabianiu KK i zakupie karnetów. W związku z tym, w najbliższy weekend oraz 31 lipca nie będą czynne punkty wyrabiania KK w Silver Screen na Targówku i w Wola Parku. Będzie natomiast dodatkowy punkt w Multikinie w Złotych Tarasach.

Karty kibica na Łazienkowskiej można wyrabiać od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19, w soboty w godz. 10-17 i w niedziele od 11 do 15. Obecnie, ze względu na koniec zapasów plastikowych kart z czarnym logo, kibice otrzymują karty tymczasowe (z numerem KK i nazwiskiem). Odbiór nowych kart możliwy będzie po 1 sierpnia przy Łazienkowskiej.

Do odwołania wstrzymano wysyłanie KK wyrabianych na wyspach i w punktach tymczasowych na adres domowy. Wszystkie karty trzeba będzie odebrać przy Łazienkowskiej.

Informacje na temat wyrabiania kart kibica


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.